نگهداری و تعمیرات 

آنچه ما می توانیم؛ نگهداری و تعمیرات انواع جرثقیل و بالابر

فرایند نگهداری مکانیزم ها

اپراتورهای فعال بر روی مکانیزم های شرکت تامکو به همراه بازرسان فنی نسبت به بازرسی جرثقیل به صورت روزانه و در دوره های متناوب اقدام کرده و در صورت نیاز درخواست اقدامات پیشگیرانه و یا تعمیراتی را به واحد نگهداری و تعمیرات ارسال می کنند. این روند در قالب یک فرایند سیستمی طراحی شده و اجرا می گردد. به همین دلیل مراقبت های ویژه ای از مکانیزم ها در تمام ناوگان شرکت و به صورت مداوم وجود دارد. ما تلاش می کنیم که جرثقیل های شرکت را در بهترین کیفیت و بالاترین میزان کارآمدی و عملکردی در اختیار مشتریان قرار دهیم. این در حالی است که در تمام زمان پروژه، متخصصان تیم تعمیراتی ما در کنار شما هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن و ادامه خدمات اقدام نمایند.

تیم نگهداری و تعمیرات تامکو

تکنیسین های ماهر شرکت تامکو همواره به صورت آماده باش در محل پروژه و یا سایت مرکزی حضور خواهند داشت. تعمیرات و سرویس های مورد نیاز در قالب تعمیرات فوری، تعمیرات برنامه ریزی شده، سرویس های دوره ای و یا تعمیرات اساسی، توسط تیم متخصص و به طور کامل و جامع صورت می پذیرد. زمانبندی های انجام فرایند تعمیرات با هماهنگی و طی یک جلسه با مشتری، برنامه ریزی می شود. در جلسات این اطمینان به تمامی مشتریان داده می شود که تعمیرات مورد نظر دقیقاً مطابق برنامه زمانبندی پیش رفته و در زمان مقرر مکانیزم مجدداً آماده ارائه خدمات خواهد بود. این برنامه ریزی دقیق به دلیل مهارت تیم تخصصی نگهداری و تعمیرات شرکت تامکو است که مهارت های مورد نیاز/ بهبود مهارت ها را به درستی و در زمان مقرر طی دوره های آموزشی کسب می نمایند. ما مطمئن هستیم که مشتریان از میزان دانش و مهارت تخصصی تیم شرکت تامکو در خصوص تشخیص ایرادات و تعمیر آن ها شگفت زده خواهند شد.

توانمندی های تامکو در انجام نگهداری و تعمیرات

با توجه به دانش و تجربه موجود در شرکت تامکو، تیم تخصصی نگهداری و تعمیرات تامکو می تواند با عقد قرارداد نسبت به نگهداری و تعمیر انواع جرثقیل اقدام نماید. توانمندی های تیم تخصصی نگهداری و تعمیرات تامکو را می توان در دسته بندی های زیر قرار داد:
- انجام کلیه سرویس های دوره ای و بازرسی دستگاه ها و مکانیزم های سنگین و فوق سنگین؛
- تعمیرات جزئی و اورهال کلیه جرثقیل های چرخ زنجیری، چرخ لاستیکی، زرافه ای، دروازه ای، تاور و سقفی؛
- تعمیرات جزئی و اورهال انواع لیفتراک و مکانیزم های بالابر؛
- تعمیرات انواع دکل و بوم هیدرولیک؛
- ساخت انواع بوم خشک و بوم شبکه ای بر اساس استانداردهای جهانی؛

بالاترین کیفیت ارائه خدمات

بالاترین کیفیت ارائه خدمات

وجود گواهینامه های معتبر در خصوص دوره های تخصصی تعمیراتی در پرونده آموزشی تیم تعمیرات نشان از مهارت آنان و ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت دارد. ما می دانیم که انجام تعمیرات نیازمند ترکیبی از تجربه، مهارت و وجود منابع و تجهیزات مناسب است. تمامی این شاخص ها در شرکت تامکو فراهم بوده و کاملترین ابزار تعمیرات در دسترس تیم تخصصی ما است. در طول زمان تعمیرات، بازرسان HSE و تضمین کیفیت از مراحل فرایند بازدید کرده و تمامی اصول استانداردهای زیست محیطی و کیفیتی را بررسی می کنند. شرکت تامکو همواره تلاش کرده است که به محیط زیست به عنوان مهمترین منبع توسعه پایدار نگاه کرده و این فرهنگ را در کل شرکت پیاده سازی نماید. به همین دلیل کلیه اعضای تیم تخصصی تعمیرات ما به این موضوعات آشنا بوده و نسبت به محیط زیست و مسائل زیست محیطی اشراف کامل دارند. همچنین مهمترین عنصر سلامت، یعنی ایمنی را در تمامی مراحل تعمیرات در نظر داشته و تحت هیچ شرایطی از آن تخطی نخواهند کرد. علاوه بر این ها، تیم تخصصی تامکو به روز ترین روش ها و رویکردهای تعمیرات قطعات را به صورت سالیانه آموزش می بینند. بنابراین، شما می توانید با خیال راحت نسبت به بکارگیری مکانیزم های ما اقدام نموده و یا مکانیزم های خود را جهت تعمیرات و نگهداری به ما بسپارید.