کشنده و کامیونت

کشنده و کامیونت

کشنده و کامیونت

شرکت تامکو با داشتن ناوگانی کامل برای انجام فرایند انتقال قطعات و تجهیزات، دغدغه مشتریان خود را در این زمینه به خوبی پاسخ می دهد. بکارگیری مجموعه ای کشنده ها و تریلرهای کفی، ۴ محور و ۷ محور و کامیونت های ۴ تا ۱۰ تن و همکاری نزدیک با مجموعه های بزرگ حمل و نقلی، تاکنون توانسته است بزرگترین و حجیم ترین و سنگین ترین قطعات و تجهیزات را با برنامه ریزی دقیق جابجا نماید.
آنچه که در حمل و نقل یک بار حجیم و ترافیکی اهمیت دارد، شناخت مسیرها و هماهنگی لازم با مراجع ذیصلاح است. مجموعه تامکو با اشراف به کلیه این ملاحظات و با درنظر گرفتن کلیه مسایل ایمنی در فرایند بارگیری، انتقال و تخلیه می تواند ایمن ترین و به موقع ترین فرایند انتقال قطعات و تجهیزات را انجام دهد.
شرکت تامکو مفتخر به بکارگیری مجرب ترین راننده ها در ناوگان حمل و نقل خود است. نبود هیچگونه خسارت در طول ۲۸ سال سابقه شرکت تامکو، گواه این ادعا است.

چرا تامکو

چرا تامکو

تجربه: تامکو به عنوان یک شرکت خدماتی در حوزه جرثقیل همواره تلاش کرده است که بهترین و مطمین ترین راهکارها را متناسب با نیاز شما ارائه دهد. تجربه ۲۸ ساله ما در صنعت باربرداری تناژ بالا و ظرفیت سنگین به ما این امکان را می دهد که بتوانیم بهینه ترین راهکارها را برای انواع خدمات ارائه دهیم.

اطمینان: تجربیات موفق ما در زمینه باربرداری ظرفیت سنگین، خدمات و پشتیبانی های ما را ضمانت می کند. ما نیز همانند شما به دنبال ارائه خدمات بدون هیچ گونه وقفه هستیم و تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا همه مشتریان از خدماتمان راضی بوده و تمام خواسته هایشان برآورده شده باشد. تامکو تمامی مشکلات را بررسی و آنالیز کرده و گزارش های موردی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان است.
دسترس پذیری: ما در صورت نیاز مشتریان، قادر به ارائه خدمات تمام وقت هستیم. تامکو تلاش خواهد کرد که تنها شرکت پیمانکار شما و همکار شما باشد.
تیم تخصصی: تیم عملیاتی شرکت تامکو شامل افرادی است که علاوه بر ویژگی های رفتاری اخلاق مدارانه و دوستانه، از سرعت عمل بالایی در اجرای امور برخوردارند. ایشان به واسطه تجربیات ارزشمندشان و آموزش های تخصصی گذرانده، مجرب ترین کادر همراه شما در طول دوران پروژه خواهند بود. ما تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مشتریان ارائه دهیم.
مشتریان: تامکو مشتریان را بزرگترین سرمایه شرکت دانسته و تلاش می کند که کلیه انتظارات آنان را برآورده نماید. ما این قول را می دهیم که رضایت مشتریان اولویت اول ما در ارائه خدمات است.
علاقه به کار: تمام کارکنان مشغول در شرکت تامکو، نسبت به مسئولیت و کار خود علاقه دارند. ما تلاش کرده ایم شرکتی انسان- محور با حضور کارمندانی با استعداد و مشتاق ایجاد کنیم. همچنین مدیران اجرایی ما نسبت به انجام امور با ایمنی و بهره وری بالا تلاش می کنند.
دقت در انجام کار: متخصصان تامکو نسبت به تجزیه و تحلیل، توسعه، بهبود و تست راهکارها تلاش می کنند. ما هیچگاه به خوب بودن رضایت نمی دهیم. رویکرد ما انتخاب کارآمدترین راهکارها در راستای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده است.