جرثقیل های بوم خشک

جرثقیل بوم خشک

شرکت تامکو با داشتن ناوگانی کامل برای انجام فرایند باربرداری و نصب قطعات و تجهیزات، می تواند ضمن ارائه راهکارهای فنی و عملیاتی، اجرای یک پروژه را برعهده بگیرد و با به حداقل رساندن ریسک های عملیات، یک فرایند نصب ایمنی را انجام دهد.
جرثقیل های شرکت تامکو با داشتن با قابلیت های مختلف STD، HL، SHL، Sky Horse می توانند میزان ظرفیت های مختلف در ارتفاع و با شعاع های باربرداری مختلف را تحمل کنند.کوبلکو مدل CKE۴۰۰۰-C

کارخانه سازنده: کوبلکو
ظرفیت باربرداری: ۴۰۰ تن
مدل: چرخ زنجیری
ظرفیت ویژه: HL

کوبلکو مدل CKE۲۵۰۰

کوبلکو مدل CKE۲۵۰۰

کارخانه سازنده: کوبلکو
ظرفیت باربرداری: ۲۵۰ تن
مدل: چرخ زنجیری

امریکن مدل ۹۳۱۰

امریکن مدل ۹۳۱۰

کارخانه سازنده: امریکن
ظرفیت باربرداری: ۲۰۵ تن
مدل: چرخ زنجیری
ظرفیت ویژه: Sky Horse

امریکن مدل ۷۲۶۰

امریکن مدل ۷۲۶۰

کارخانه سازنده: امریکن
ظرفیت باربرداری: ۱۰۰ تن
مدل: چرخ زنجیری

امریکن مدل ۷۵۳۰

امریکن مدل ۷۵۳۰

کارخانه سازنده: امریکن
ظرفیت باربرداری: ۱۲۵ تن
مدل: چرخ زنجیری

چرا تامکو

تجربه: تامکو به عنوان یک شرکت خدماتی در حوزه جرثقیل همواره تلاش کرده است که بهترین و مطمین ترین راهکارها را متناسب با نیاز شما ارائه دهد. تجربه ۲۸ ساله ما در صنعت باربرداری تناژ بالا و ظرفیت سنگین به ما این امکان را می دهد که بتوانیم بهینه ترین راهکارها را برای انواع خدمات ارائه دهیم.

اطمینان: تجربیات موفق ما در زمینه باربرداری ظرفیت سنگین، خدمات و پشتیبانی های ما را ضمانت می کند. ما نیز همانند شما به دنبال ارائه خدمات بدون هیچ گونه وقفه هستیم و تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا همه مشتریان از خدماتمان راضی بوده و تمام خواسته هایشان برآورده شده باشد. تامکو تمامی مشکلات را بررسی و آنالیز کرده و گزارش های موردی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان است.

دسترس پذیری: ما در صورت نیاز مشتریان، قادر به ارائه خدمات تمام وقت هستیم. تامکو تلاش خواهد کرد که تنها شرکت پیمانکار شما و همکار شما باشد.

تیم تخصصی: تیم عملیاتی شرکت تامکو شامل افرادی است که علاوه بر ویژگی های رفتاری اخلاق مدارانه و دوستانه، از سرعت عمل بالایی در اجرای امور برخوردارند. ایشان به واسطه تجربیات ارزشمندشان و آموزش های تخصصی گذرانده، مجرب ترین کادر همراه شما در طول دوران پروژه خواهند بود. ما تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مشتریان ارائه دهیم.

مشتریان: تامکو مشتریان را بزرگترین سرمایه شرکت دانسته و تلاش می کند که کلیه انتظارات آنان را برآورده نماید. ما این قول را می دهیم که رضایت مشتریان اولویت اول ما در ارائه خدمات است.

علاقه به کار: تمام کارکنان مشغول در شرکت تامکو، نسبت به مسئولیت و کار خود علاقه دارند. ما تلاش کرده ایم شرکتی انسان- محور با حضور کارمندانی با استعداد و مشتاق ایجاد کنیم. همچنین مدیران اجرایی ما نسبت به انجام امور با ایمنی و بهره وری بالا تلاش می کنند.

دقت در انجام کار: متخصصان تامکو نسبت به تجزیه و تحلیل، توسعه، بهبود و تست راهکارها تلاش می کنند. ما هیچگاه به خوب بودن رضایت نمی دهیم. رویکرد ما انتخاب کارآمدترین راهکارها در راستای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده است.