تجهیزات باربرداری

ماشین آلات باربرداری

شرکت تامکو با داشتن ناوگانی کامل برای انجام فرایند باربرداری و نصب قطعات و تجهیزات، می تواند ضمن ارائه راهکارهای فنی و عملیاتی، اجرای یک پروژه را برعهده بگیرد و با به حداقل رساندن ریسک های عملیات، یک فرایند نصب ایمنی را انجام دهد.
انواع جرثقیل های بوم خشک و بوم تلسکوپی بخشی از این ناوگان باربرداری شرکت تامکو است.

شرکت تامین ماشین آلات ساختمانی و نصب (تامکو) در جهت پاسخگوئی به نیاز صنایع کشور در حوزه های ساخت، نصب و باربرداری فعالیت دارد. ما همواره تلاش میکنیم خدماتی با بهترین کیفیت و زمان مطلوب و مطابق با نیاز مشتریان با بکارگیری مهندسی خلاقانه، برنامه ریزی دقیق و اجرا مطابق با مسائل ایمنی، ارائه میدهیم. خطمشی سلامتی، ایمنی و محیط زیست بر مبنای سیستم مدیریت یکپارچه تدوین شده که به امضای مدیرعامل رسیده است.

ماشین آلات نقل و انتقال

شرکت تامکو در ناوگان گسترده خود با بکارگیری تعداد زیادی از کشنده ها و کامیونت ها توانسته است فرایند انتقال قطعات و تجهیزات سنگین و فوق سنگین را به راحتی و در شرایطی کاملا ایمن انجام دهد. زمانبندی دقیق در انجام کار، رعایت کلیه موارد ایمنی در هنگام بارگیری، انتقال و تخلیه و رعایت کلیه مسایل زیست محیطی در مسیر انتقال قطعات و تجهیزات از مهمترین شاخص های کیفیتی در این فرایند است که توسط متخصصین شرکت تامکو انجام می شود.

شرکت ماشین آلات ساختمانی تامکو

گروه تامکو با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه اجاره جرثقیل و بالابر و با دارا بودن کادری مجرب و ماشین آلات حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مدیریت دانش

مدیریت دانش

تامکو با بیش از ربع قرن سابقه به عوان منبع دانشی در حوزه باربردای، همواره در مسیر پشتیبانی از دانش موجود و توسعه سیستم مدیریت دانش تلاش کرده است. هدف خلق ارزش و افزایش کارایی است. ما به این موضوع آگاه هستیم که امروزه همه شرکت ها به دنبال راه حل هایی موثر برای حل مشکلات پیش روی خود هستند. به منظور دستیابی به آن، کارشناسان مدیریت دانش شرکت تامکو به دنبال ایجاد تفکری استراتژیگ در چگونگی به تصویر کشیدن، ارزیابی، انتشار و نگهداری منبع ارزشمند دانشی کارکنان هستند.

تفکر ما درباره مدیریت دانش

تفکر ما درباره مدیریت دانش

ما به دنبال کسب و انتشار دانش ضمنی و صریح موجود در رفتار و تفکر کلیه کارکنان هستیم. متخصصات مدیریت دانش شرکت همواره نسبت به در دسترس قرار دادن دانش کافی و به روز برای کارکنان در زمان موردنیاز در حال تلاش هستند. بهترین منبع دانشی در شرکت تامکو، نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل فرهنگ و تکنولوژی ها و روش های مورد توجه شرکت، نگاه مدیرعامل نسبت به موضوعات و استراتژی ها و خط مشی شرکت هستند. تامکو بر کسب، ذخیره، بهبود و نشر دانش متمرکز شده و تیم مدیریت دانش در تلاش برای ایجاد فرهنگ دانشی در شرکت هستند.

ما کاربلدیم

ما کاربلدیم

برنامه دوره های آموزشی شرکت تامکو مورد نیاز کلیه کارکنان و مدیران، سالیانه تهیه شده و در طول سال اجرا می گردد. گواهینامه های پایان دوره آموزشی نیز از مراجع ملی و بین المللی مورد تایید صادر می گردد. گروه آموزش تامکو، به دنبال برگزاری دوره های آموزشی بر مبنای جدیدترین و به روز ترین اطلاعات در حوزه باربرداری و نصب ماشین آلات و تجهیزات آن است. بنابراین ما به همه علاقمندان به صنعت بابرداری و فعالان در این حوزه، شرکت در دوره های آموزشی شرکت تامکو را پیشنهاد می کنیم.

فرایند تدوین استاندارد

فرایند تدوین استاندارد

شرکت تامکو با بیش از ربع قرن تجربه خود در مدیریت پروژه های باربردای و تجهیزات مرتبط با آن، در تلاش برای تدوین استانداردهای بین المللی موردنیاز با همکاری سازمان های مرجع است. ما به این معتقدیم که استانداردها تنها راه افزایش کارایی و راندمان و ایجاد شرایط ایمن برای بهبود خروجی های حاصل است. تدوین استاندارد بین المللی و به کارگیری قوانین و مقررات و الزامات درونی و بیرونی مهمترین کام در این مسیر است که البته با همکاری سازمان استاندارد صورت پذیرفته است.