فرصت های شغلی در شرکت تامکو

منابع انسانی شرکت به صورت مداوم به دنبال نیروهای متخصص و با استعداد برای ملحق شدن به مجموعه تامکو است حوزه فعالیت های کارکنان شرکت در دو بخش ستاد و پشتیبانی، و عملیات اس که در هر حوزه ما میزبان افراد مشتاق به فعالیت های گروهی هستیم. اگر شما تصور می کنید که می توانید با تامکو همراه باشید، باید از خود مطمین باشید که افرادی با انگیزه، مشتاق، نکته بین، سخت کوش، مشارکت جو و اهل کارهای تیمی هستید. ما افرادی را مدنظر داریم که بتوانند بهترین روابط کاری را ایجاد کرده و تابع قوانین، الزامات شرکت و استانداردهای ایمنی باشند. فرصت های شغلی ما را می توانید همین جا دنبال کنید.

کارکنان، با ارزشترین منبع برای سرمایه گذاری

ما معتقدیم که کارکنان ما با ارزش ترین منبع برای سرمایه گذاری هستند که برای موفقیت در بازار به آن نیاز است. ما همواره تلاش می کنیم شرایط مناسب و راحتی را برای کارکنان فراهم کنیم تا بالاترین بازده ممکن را بدست آوریم. همه کارکنان فعال در شرکت تامکو به شغلشان علاقه دارند به این دلیل که همواره در تصمیم گیری ها بر پایه و اساس منافع پرسنل مشارکت داشته اند. همچنین تامکو از کارکنان خواسته است که در مباحث و موضوعات تخصصی وارد شده و با مشارکت جمعی و تضارب افکار، بهترین راهکار را ارائه دهند. ما همواره به دنبال تفکر خلاقانه ایم، چون کارکنان ما سالهاست که بر اساس تفکر خلاقانه فعالیت می کنند.


آموزش و بهبود دانش کارکنان

 ما می دانیم که تمامی موضوعات مرتبط با جرثقیل ها، روزانه در حال تغییر و به روز شدن است و ما نمی خواهیم که از این فرایند رو به رشد عقب بمانیم. بنابراین ما به صورت مداوم موضوعات و مسائل به روز در حوزه باربرداری و تجهیزات و ماشین آلات را دنبال کرده و در صورت نیاز دوره های آموزشی مرتبط را اجرا می کنیم.
در اولین روزهای ورود شما به تامکو، شما در چند دوره آموزشی در حوزه HSEQ، مدیریت ریسک، مقدمات IT، و قوانین و الزامات تامکو شرکت خواهید کرد. توسعه و بهبود استعدادها موضوعی است که واحد منابع انسانی و آموزش ما بر روی آن تمرکز ویژه ای دارد.

به دنیایی از تجربیات و چالش های متفاوت خوش آمدید!

به تامکو، شرکتی پر از چالش، هیجان و تجربه خوش آمدید. تامکو سابقه ای ۲۸ ساله دارد که در حوزه های مختلف در سراسر کشور فعالیت دارد. ما تجربه فعالیت بر اساس روش های سنتی تا مدرن ترین روش ها را در کارنامه خود داریم. اگر شما به خانواده بزرگ تامکو بپیوندید، می توانید از این تجربیات بهره برده و در موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنید تا قابلیت مدیریت خود را به چالش بکشید. همه اینها باعث می شود که شما هر لحظه با روحیه ای تازه به فعالیت های خود ادامه دهید. ما با کمک شما به دنبال پیدا کردن مسیرهای جدید جهت توسعه و پیشرفت شرکت هستیم.

فرم استخدام


مدیریت پروژه
مهندس
فناوری اطلاعات
اپراتور جرثقیل
راننده تریلر
ریگر
مکانیک
تکنسین جرثقیل
تضمین کیفیت
حسابداری
منابع انسانی
HSE
مدیریت پروژه
کارشناس دفتر فنی
تحلیلگر بازار
کنترل پروژه و برنامه ریزی
بازاریاب