منابع انسانی

ما به دنبال نوآوران هستیم.

سرمایه انسانی

شرکت تامکو همواره بر حفظ و توسعه منابع انسانی خود به عنوان ارزشمندترین دارایی شرکت تاکید داشته است. فرایند رشد و آموزش مداوم در شرکت تامکو باعث شده است متخصصین این شرکت با دانش روز آشنایی داشته و با تلفیق تجربه های موجود بتوانند به عنوان یک منبع ارزشمند از اطلاعات قلمداد شوند.
شرکت تامکو با درنظر گرفتن پیچیدگی های فرهنگی تلاش در ایجاد یک فضای مطلوب همکاری کرده است تا کارکنان و پرسنل شرکت با هر عقیده و خرده فرهنگی که دارند، بتوانند در قالب همکاری های صمیمانه، فرایندهای شرکت را پیش ببرند.

شرکت تامین ماشین آلات ساختمانی و نصب (تامکو) در جهت پاسخگوئی به نیاز صنایع کشور در حوزه های ساخت، نصب و باربرداری فعالیت دارد. ما همواره تلاش میکنیم خدماتی با بهترین کیفیت و در زمان مطلوب و مطابق با نیاز مشتریان با بکارگیری مهندسی خلاقانه، برنامه ریزی دقیق و اجرا مطابق با مسائل ایمنی، ارائه دهیم.

مدیریت جامع منابع انسانی

مجموعه مدیریت منابع انسانی به عنوان محور اصلی جذب، پرورش و ابقای نیروی انسانی با بکارگیری روش ها و متدهای روز به دنبال افزایش این سرمایه انسانی است. سرمایه انسانی مختص شرکت تامکو، دانش و مهارت و تجربه ای است که پرسنل شرکت دارند و با استفاده از آن ها در مسیر دستیابی به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شرکت گام بر می دارند. مدیریت منابع انسانی همچنین توسعه این سرمایه را با استفاده از برگزاری دوره های آموزشی علمی و عملی دنبال می کند. همچنین همواره تلاش شده است متناسب با عملکرد هر فرد، مشوق ها و انگیزه هایی درنظر گرفته شود.

آماده ایم برای تحول در منابع انسانی!

در حال حاضر شرکت تامکو در حال ایجاد بستر لازم جهت پیاده سازی استانداردهای جهانی منابع انسانی است. استانداردهای ذیل محوریت این تحول در حوزه منابع انسانی را برعهده دارند:
استاندارد ISO ۳۰۴۰۰
استاندارد ISO/TR ۳۰۴۰۶
استاندارد ISO ۳۰۴۰۸
استاندارد ISO/TR ۳۰۴۰۵
استاندارد ISO/TR ۳۰۴۱۰
استاندارد ISO/TS ۳۰۴۱۱