مشاوره و برنامه ریزی باربرداری

نحوه اجرای عملیات باربرداری خود را با ما مشورت کنید و بهترین راهکار را از ما بخواهید.

راهکارهای فنی و عملیاتی

تجربه ۲۸ ساله تامکو این اطمینان را به مشتریان می دهد که برنامه ریزی در شرکت تامکو با دقت کافی و با رعایت تمامی نکات ایمنی صورت می پذیرد. زمانیکه شما مکانیزمی را از شرکت تامکو اجاره می کنید، در واقع بیش از خدمات یک مکانیزم را از ما دریافت می کنید. شما می توانید جزئیات عملیات و پروژه باربرداری خود را در هر اندازه و ابعاد، برای ما ارسال کنید تا تیم تخصصی ما نسبت به ارائه دقیق ترین طرح مهندسی باربرداری شامل برنامه ریزی، طراحی، روش اجرا، چک لیست های باربرداری و جانمایی بار و مکانیزم متناسب با فضای محل پروژه و ویژگی های آن اقدام نماید. قبل از اجرای عملیات در صورت نیاز مشتری، این امکان وجود دارد که طراحی دو بعدی و سه بعدی مهندسی باربرداری تهیه و جهت بررسی بیشتر مورد ارزیابی مشتری قرار گیرد.
پس با متخصصان شرکت تامکو مشورت کنید. ما در سریعترین زمان ممکن برای مسائل شما راه حلی تخصصی ارائه خواهیم داد.

به ما اعتماد کنید، ما حرفه ای هستیم

شرکت تامکو، یک شرکت تخصصی فعال در زمینه باربرداری، جرثقیل، لیفتراک، ابزار و تجهیزات مرتبط با آن هاست که قابلیت ارائه خدماتی ۲۴ ساعته را دارد. همچنین تامکو سالهاست افتخار کسب استانداردهای ISO۹۰۰۱، ISO۱۴۰۰۱ و ISO۴۵۰۰۱ و همچنین جایزه تعهد به تعالی سازمانی را در کارنامه خود دارد. ما تجربه اجرا و همکاری در بیش از ۵۰ پروژه بزرگ آسیایی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع قولاد و سیمان، معدن و ساختمان را داریم.

تیم برنامه ریزی و باربرداری تامکو

تیم برنامه ریزی و باربرداری شرکت تامکو با تخمینی دقیق کار را شروع کرده و پروژه را از ابتدای کار تا پیدا کردن بهترین راهکار عملیاتی و با رویکرد کاهش هزینه همراهی می کند. برای پروژه های بزرگ که زمان بر بوده و در آن ها نیاز به بکارگیری تعداد زیادی جرثقیل و اپراتور است، دفاتر تیم های تخصصی تعمیرات و نگهداری، HSEQ، منابع انسانی، دفتر فنی و امور مهندسی، عملیات و پایگاه ماشین آلات دایر خواهد شد تا روند اجرای دقیق، سریع و ایمن فرایند ارائه خدمات با تعللی مواجه نگردد.

استفاده از ظرفیت های ویژه

در صورت نیاز و با توجه به ویژگی های عملیات باربرداری، ما استفاده از ظرفیت های ویژه را پیشنهاد می دهیم. زمانی که جرثقیل بوم خشک مورد نیاز است، متخصصین ما شعاع حرکتی و جدول ظرفیت باربرداری را بررسی کرده و با توجه به نیاز پروژه بهترین روش باربرداری HL، SHL، HL Luffing و SHL Luffing را انتخاب می کنند. ما تمامی جوانب و الزامات را در طرح مهندسی باربرداری در نظر می گیریم.

بالاترین کیفیت ارائه خدمات

ما خودمان را متعهد کرده ایم که دقیق ترین راهکار فنی و عملیاتی را به همراه جزئیات کار در اختیار مشتریان قرار دهیم. مشتریان ما نیز این اطمینان را دارند که تمامی جزئیات طرح مهندسی باربرداری ارائه شده، توسط متخصصان عملیات ما مورد ارزیابی و تست قرار گرفته شده است. همچنین، برای طول دوره پروژه، شرکت تامکو ریسک های بالقوه به همراه برنامه اقدامات پیشگیرانه و میزان تاثیر آن ها در فرایند ارائه خدمات قبل و بعد از اقدامات پیشگیرانه مشخص کرده و ارائه می کند. ما می دانیم که مشتریان همواره انتظار دارند که متخصصین شرکت در کنار آن ها باشند، پس ما این کار را انجام می دهیم. کارشناسان HSEQ و عملیات شرکت تامکو در تمام طول مدت پروژه، بخشی از پروژه شما خواهند بود.