لیفتراک

لیفتراک

لیفتراک

شرکت تامکو با بکارگیری انواع لیفتراک می تواند راه حل دقیق در جهت جابجایی و تخلیه و بارگیری قطعات و تجهیزات پروژه مشتریان باشد.

کوماتسو مدل FD۴۰۰-۲

کوماتسو مدل FD۴۰۰-۲

کوماتسو ۴۰ تن

کوماتسو مدل FD۳۰-۱۴

کوماتسو مدل FD۳۰-۱۴

کوماتسو ۳ تن

آریا مدل AD۷۰

آریا مدل AD۷۰

آریا ۷ تن

آریا مدل AD۳۰S-۳۰

آریا مدل AD۳۰S-۳۰

آریا ۳ تن

چرا تامکو

تجربه: تامکو به عنوان یک شرکت خدماتی در حوزه جرثقیل همواره تلاش کرده است که بهترین و مطمین ترین راهکارها را متناسب با نیاز شما ارائه دهد. تجربه ۲۸ ساله ما در صنعت باربرداری تناژ بالا و ظرفیت سنگین به ما این امکان را می دهد که بتوانیم بهینه ترین راهکارها را برای انواع خدمات ارائه دهیم.

اطمینان: تجربیات موفق ما در زمینه باربرداری ظرفیت سنگین، خدمات و پشتیبانی های ما را ضمانت می کند. ما نیز همانند شما به دنبال ارائه خدمات بدون هیچ گونه وقفه هستیم و تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا همه مشتریان از خدماتمان راضی بوده و تمام خواسته هایشان برآورده شده باشد. تامکو تمامی مشکلات را بررسی و آنالیز کرده و گزارش های موردی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان است.

دسترس پذیری: ما در صورت نیاز مشتریان، قادر به ارائه خدمات تمام وقت هستیم. تامکو تلاش خواهد کرد که تنها شرکت پیمانکار شما و همکار شما باشد.

تیم تخصصی: تیم عملیاتی شرکت تامکو شامل افرادی است که علاوه بر ویژگی های رفتاری اخلاق مدارانه و دوستانه، از سرعت عمل بالایی در اجرای امور برخوردارند. ایشان به واسطه تجربیات ارزشمندشان و آموزش های تخصصی گذرانده، مجرب ترین کادر همراه شما در طول دوران پروژه خواهند بود. ما تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را برای مشتریان ارائه دهیم.

مشتریان: تامکو مشتریان را بزرگترین سرمایه شرکت دانسته و تلاش می کند که کلیه انتظارات آنان را برآورده نماید. ما این قول را می دهیم که رضایت مشتریان اولویت اول ما در ارائه خدمات است.

علاقه به کار: تمام کارکنان مشغول در شرکت تامکو، نسبت به مسئولیت و کار خود علاقه دارند. ما تلاش کرده ایم شرکتی انسان- محور با حضور کارمندانی با استعداد و مشتاق ایجاد کنیم. همچنین مدیران اجرایی ما نسبت به انجام امور با ایمنی و بهره وری بالا تلاش می کنند.

دقت در انجام کار: متخصصان تامکو نسبت به تجزیه و تحلیل، توسعه، بهبود و تست راهکارها تلاش می کنند. ما هیچگاه به خوب بودن رضایت نمی دهیم. رویکرد ما انتخاب کارآمدترین راهکارها در راستای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده است.