تامین جرثقیل و ابزار باربرداری

آنچه که ما انجام میدهیم؛
ما کلیه جرثقیل های موردنیاز شما را تامین میکنیم

جرثقیل های بوم خشک

جرثقیل های بوم خشک شرکت تامکو با تناژ ۱۰۰ تا ۴۰۰ تن به عنوان راه حلی جامع در انجام فرایند باربرداری است. این جرثقیل ها با داشتن قابلیت هایی همچون STD، HL، SHL، Sky Horse می توانند ظرفیت های مختلف را در ارتفاع و شعاع های باربرداری متفاوت تحمل کنند.

جرثقیل های بوم خشک

جرثقیل های تلسکوپی

جرثقیل های تلسکوپی ۳۰ تا ۵۰ تن شرکت تامکو، با قدرت مانور بالا و به صورت موبایل می توانند گزینه ای مناسب برای انجام باربرداری های قطعات سبک در سطح یک پروژه باشند.

جرثقیل های تلسکوپی

لیفتراک

لیفتراک های ۲ تا ۴۰ تن موجود در شرکت تامکو، به عنوان مکانیزمی جهت جابجایی های سریع در سطح پروژه کاربرد فراوان دارند. 

لیفتراک

تامین انواع جرثقیل

به واسطه قدمت تامکو و حضور در بسیاری از پروژه های عمرانی در سطح کشور، شرکت تامکو را می توان به عنوان یک منبعی ارزشمند از منابع برای پاسخ به نیازهای کارفرمایان و پیمانکاران در حوزه باربرداری دانست. امکانات و تجهیزات باربرداری شرکت تامکو به نحوی است که می تواند پاسخگوی بسیاری از درخواست های مشتریان باشد.
از طرفی شرکت تامکو با داشتن تجربه های موفق و عقد پیمان های همکاری دو جانبه و یا چند جانبه با بسیاری از شرکت های دیگر در حوزه نصب و باربرداری، می تواند کلیه نیازهای مشتریان را برآورده نماید. شرکت تامکو همواره رقبا و همکاران خود را به عنوان شرکای کلیدی در عرصه توسعه صنعت کشور قلمداد می کند.

شرکت تامین ماشین آلات ساختمانی و نصب (تامکو) در جهت پاسخگوئی به نیاز صنایع کشور در حوزه های ساخت، نصب و باربرداری فعالیت میکند. ما همواره تلاش میکنیم خدماتی با بهترین کیفیت و در زمانی مطلوب و مطابق با نیاز مشتریان با بکارگیری مهندسی خلاقانه، برنامه ریزی دقیق و اجرا مطابق با مسائل ایمنی، ارائه دهیم. 

به ما بسپارید!

برای انجام انواع عملیات های نصب و باربرداری پروژه های خود، می توانید بر روی شرکت تامکو حساب باز کنید. شرکت تامکو با بررسی فرایند کاری شما و پروژه اجرایی، کلیه ابزارها و قطعات باربرداری به همراه انواع مکانیزم های موردنیاز برای نصب را استخراج کرده و ضمن اعلام به شما، برای اجرای پروژه تامین می کند.
با انعقاد قراردادهای باز تامین ماشین آلات و ابزارهای باربرداری، می توانید خیال خود را در خصوص تامین این تجهیزات آسوده کنید.